Större Logga

Har du inte fått årets medlemsundersökning Players 1st.?

Publicerat: 2026-09-04 - 16:00

Vi har fått information om att vissa medlemmar med e-postadress hos Telia (t.ex. fornamn.efternamn@telia.com) kan ha problem med att ta emot inbjudan till klubbens medlemsundersökning från Players 1st. Även i andra e-postklienter kan mejlet ha hamnat i skräpkorgen.

Om du ännu inte har svarat på medlemsundersökningen som skickades ut i augusti ber vi dig att kontrollera din skräppostmapp noggrant. 
1. Leta efter utskicket: Sök i din inkorg/skräpkorg efter e-post från Players 1st <survey@pl1st.com> som skickades den 26 augusti, eller påminnelsen som skickades den 2 september. 
2. Hittar du inte utskicket? Kom förbi oss i klubbens kansli eller mejla oss på info@hammarogk.se, så fixar vi en direktlänk till undersökningen.
Din återkoppling är viktig och hjälper klubben att utveckla verksamheten och medlemsupplevelsen. Stort tack på förhand!

OBS! Undersökningen stängs nu på onsdag 9 september.

Sök på sidan